Avondvierdaagse succes voor Culemborg!
Geschreven door Dennis Winkel   
donderdag, 09 juni 2011 00:00

Afgelopen week heeft in Culemborg de avondvierdaagse weer plaats gevonden. Ook onze afdeling is van tijd tot tijd sportief ingesteld en na de doorstart van vorig jaar is de groep een echte come-back aan het maken!

De groep heeft dit jaar wederom mee gedaan aan de 10 kilometer. Waar het vorig jaar een groep van 6 wandelaars waren hebben we dat aantal dit jaar weten te verdrievoudigen naar een team van 18, bestaande uit zowel jeugd als volwassenen uit onze afdeling. Dankzij de logistieke ondersteuning van Ditmar en Mylène waren ook wederom het hapje en het drankje weer goed geregeld. Na een regenachtige start de eerste avond wist uiteindelijk éénieder de wandelvierdaagse succesvol af te wandelen, met een enkele uitzondering die op wielen binnen kwam.

Avondvierdaagse

Meer foto's zijn in het foto-album te vinden!